تیترها

دستگاه فوم بتن تکفاز تحت فشار مدل DB107 ابزاری ساختمانی برای انتقال بتن به طبقات مختلف و توسط فشار هوا است. این دستگاه به واسطه مکانیک ساختاری و عملکردی که دارد کمترین افت ممکن در حجم بتن را فراهم می کند، بدین معنا که مواد موجود در میکسر حجم برابری با حجم خروجی مواد از دستگاه دارند که نکته بیار مهمی در صنعت ساختمان سازی است.

علاوه بر این در دستگاه فوم بتن تک فاز تحت فشار db107 به واسطه حذف منوپمپ از ساختار دستگاه، هزینه نگهداری و استهلاک به حداقل رسیده است و در مقایسه با دیگر دستگاه های فوم بتن رایج و مورد استفاده کارایی بهتری دارد.

مصرف فوم دستگاه تک فاز تحت فشار db107 چقدر است؟

مصرف فوم در این مدل دستگاه به دلیل طراحی و جهت میکسر (میکسر V شکل) بین 10 تا 15 درصد نسبت به انواع دیگر دستگاه های فوم بتن کمتر می باشد. در این مدل دستگاه در صورت نیاز می توان از انواع ریز دانه ها (سیلیس، ماسه بادی و… استفاده نمود) که از نظر اقتصادی برای مجری و کارفرما به صرفه تر است. در ادامه علاوه بر آنکه به بررسی مشخصات فنی دستگاه می پردازیم، دسترسی لازم برای اطلاع از قیمت کلایمر نیز برای شما ایجاد شده است.

بررسی مشخصات فنی دستگاه فوم بتن تکفاز تحت فشار db 107

در این دستگاه بخش های مختلفی وجود دارد که به ترتیب هریک را مورد بررسی قرار می دهیم. میکسر دستگاه اولین بخش در دستگاه فوم بتن تحت فشار و تکفاز db107 است. این میکسر با داشتن حجمی معادل با یک متر مکعب امکان انتقال بتن را برای شما فراهم می کند. همچنین در بخش موتوری نیز با استفاده از موتور 3 اسب بخار برند زیمنس آلمان تجربه متفاوتی از قدرت برای کاربران فراهم شده است.

البته در برخی مدل های دستگاه به استفاده از موتور مدل موتوژن نیز پرداخته می شود که دارای کیفیت نسبتا مشابهی با نمونه آلمانی است. در موتور آلمانی این دستگاه به استفاده از گیربکس CEW درجه یک پرداخته شده است تا علاوه بر عمر طولانی دستگاه، قدرت مناسبی نیز برای انتقال فراهم شود.

فوم انژکتور این دستگاه دارای کمپرسور باد 750 لیتر است که در ترکیب با موتور 7.5 اسب بخار زیمنس آلمان و رگلاتور تنظیم فشار، بهترین مجموعه از قدرت و کیفیت را فراهم کرده است. همچنین در این محصول به استفاده از لنسر انتقال فوم و پمپ جتی Pentax ایتالیا پرداخته شده است. بدین ترتیب حتی با اکتفا به همین بررسی به خوبی می توان متوجه کیفیت و کارایی این دستگاه شد. همچین شیر کنترل خروجی دستگاه نیز از نوع برقی است.

نحوه پمپ بتن در دستگاه فوم بتن تحت فشار و تکفاز db107 چگونه است؟

فرایند پمپاژ بتن در این دستگاه توسط مخزن تحت فشار صورت می گیرد که از دلایل نامگذاری محصول نیز هست. با بهره مندی از ویژگی های موتوری مناسب و قدرتمند، حداکثر توانایی پمپاژ دستگاه نیز تا ارتفاع 25 متری است. همچنین حداکثر توانایی و ظرفیت تولید دستگاه نیز در یک شیفت کاری عددی نزدیک به 50 متر مکعب است. از دیگر مشخصات و ویژگی های فنی دستگاه می توانیم به موارد زیر نیز اشاره کنیم:

  • شاسی 3  چرخ، با قابلیت باز شدن چرخ جلو در زمان یدک
  • دارای محور پیکانی
  • تابلو برق مدل تخت
  • قطعات داخلی Hyundai  یا LG
  • دارای اینورتر  10  اسب (Telemecanique ساخت کشور فرانسه)

ارائه کاملترین قطعات جانبی برای دستگاه فوم بتن تک فاز تحت فشار db107 در عمران داتام

در حین خرید دستاه فوم بتن تحت فشار و تکفاز db107 تمامی قطعات زیر به همراه محصول به شما تحویل می شود:

  • پمپ کف کش 2  اینچ
  • شیلنگ فنردار فشار قوی 50 متر
  • جعبه ابزار
  • لوازم و شیر آلات درجه یک

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های اعلام شده در تماس باشید تا کارشناسان ما راهنمایی کاملی در بحث محصولات و نحوه خرید در اختیار شما بگذارند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *