قیمت کلایمر

تیترها

کلایمر

استفاده از تجهیزات بالابر در پروژه های ساختمانی و عمرانی از گذشته ها تا به امروز وجود داشته است و با پیشرفت علم و فناوری استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته با ایمنی و امنیت بالا و آسان نمودن کارها اهمیت بیشتری پیدا کرده است. در گذشته برای کار در ارتفاعات، در سد سازی ، دکل های نفتی ، نقاشی در ارتفاعات، نظافت و تمیزی نمای ساختمان، معماری و ساخت نما و سایر فعالیت هایی که نیاز بود در ارتفاع انجام گیرد، از تجهیزات سنتی مانند داربست های فلزی استفاده می شده است. داربست های فلزی از شرکت ها و کارخانه ها اجاره می شده است و دارای مراحل نصب طولانی بودند. برای نصب داربست های فلزی زمان زیادی صرف می شود و پس از اتمام کار نیز تمامی داربست ها باید از یکدیگر جدا شده و به شرکت مربوطه مرجوع می شود. ایمنی استفاده از داربست فلزی بسیار کم است و آمار مرگ و میر ناشی از استفاده از داربست ها تائید کننده  امنیت پایین برای این نوع تجهیزات می باشد.

اما تجهیزات دیگری که با پیشرفت علم و فناوری به وجود آمدند، تا درصد بالایی از ایمنی را فراهم نمایند کلایمر ، بالابر و غیره می باشد. کلایمر نوعی بالابر می باشد که به صورت عمودی و افقی در طول و عرض ساختمان، بنا یا هر نوع سازه ای حرکت می کند و با توجه به محفظه فلزی موجود، که مکان قرار گرفتن فرد می باشد از او در برابر حوادثی مانند سقوط محافظت می نماید. خرید دستگاه کلایمر یا اجاره کلایمر از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد ، زیرا قیمت کلایمر نسبت به داربست بسیار مقرون به صرفه است. با مقایسه قیمت کلایمر با اجاره داربست فلزی می توان متوجه شد که کلایمر یک وسیله با قیمت عالی و سرعت بسیار بالا است. دستگاه کلایمر مانند سایر تجهیزات ساختمان‌سازی از جمله دستگاه فوم بتن کارفرما پیشرفت قابل توجهی به سرعت و فرایند کار در پروژه‌های بزرگ و کوچک می‌بخشد.

مزایای استفاده از دستگاه کلایمر

اهمیت جان کارگران هنگام کار در ارتفاعات، مساله بسیار مهم و پر اهمیتی است. به همین دلیل ، دستگاه کلایمر به دلیل داشتن سبد برای کارگران بسیار ایمن و بسیار سریع تر از سایر روش های کار کردن روی نما است. در پروژه های آسمان خراش ها و بناهای چند طبقه و بلند، استفاده از کلایمر های حرفه ای دارای اهمیت زیادی است، که قیمت کلایمر با توجه به نوع کلایمر خریداری شده یا اجاره شده متغیر می باشد که باز هم در مقایسه با داربست یا سایر بالابرها، قیمت دستگاه کلایمر بسیار مناسب تر است. کلایمر ها دارای مزایای بسیاری هستند. از جمله مزیت های استفاده از دستگاه کلایمر علاوه بر قیمت مناسب، طول عمر بالا و هزینه های نگهداری پایین و نامحدود بودن از لحاظ ارتفاع و سرعت بالا میتوان اشاره کرد. سایر مزایای استفاده از دستگاه کلایمر به شرح زیر است:

  • قابل اعتماد بودن
  • سیستم اوور لود یا افزایش اطمینان با بار
  • سیستم ترمز امنیتی با سیم بکسل مستقل امنیتی
  • سیم ترمزپاراشوت و ساده بودن کلایمر
  • آسان بودن در حمل و نقل
  • سادگی در نصب و راه اندازی
  • سادگی در تعمیرات و نگهداری

در مجموعه عمران داتام انواع دستگاه و تجهیزات ساختمان سازی از جمله دستگاه کلایمر، دستگاه‌های بتن سازی مانند دستگاه فوم بتن کوچک و دستگاه فوم بتن کارفرما با قیمت مناسب در اختیار متقاضیان گذاشته شده است.

عوامل تاثیرگذار در قیمت کلایمر

قابل ذکر است که با توجه به اینکه شرکت توسعه عمران داتام نمایندگی برندهای مختلف را از کشورهای اروپایی و آسیایی داراست. کشور تولید کننده، یکی از تأثیرگذارترین عوامل بر روی قیمت دستگاه ها به شمار می‌رود. از عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت دستگاه‌های کلایمر می توان به ظرفیت موتورها، طول پلت فرم در سیستم کلایمر  پرتابل اشاره نمود . بنابراین برای تصمیم گیری درست انتخاب دستگاه کلایمر کاربردی، بهتر است اطلاعات پروژه خود را به کارشناسان شرکت بدهید ، تا بهترین مشاوره را به شما ارائه دهند تا از میان پیشنهاد های مختلف بهترین گزینه را انتخاب کنید.

خرید و اجاره دستگاه کلایمر با قیمت مناسب از عمران داتام

انواع کلایمر براساس نوع طراحی پروژه و نیاز کارفرما برای دسترسی، توسط کارشناسان شرکت ما انتخاب و مخصوص پروژه شما طراحی می شود. کلایمرها به دو صورت فروش و اجاره در اختیار دوستان عزیز قرار میگیرد. برای کسب اطلاع از قیمت کلایمر ها باید با تلفن های شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان فروش اطلاعات فنی و قیمت کلایمر را به شما اطلاع بدهند. همچنین می‌توانید همین حالا انواع دستگاه فوم بتن نیسانی را در عمران داتام بررسی و خریداری کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *