قیمت کلایمر


قیمت کلایمر نسبت به داربست بسیار مقرون و به صرفه است. با مقایسه قیمت کلایمر با اجاره داربست فلزی می توان متوجه شد که کلایمر یک وسیله با قیمت عالی و سرعت بسیار بالا است. دستگاه کلایمر مانند سایر تجهیزات ساختمان‌سازی از جمله دستگاه فوم بتن کارفرما پیشرفت قابل توجهی به سرعت و فرایند کار در پروژه‌های بزرگ و کوچک می‌بخشد.

دلیل اهمیت استفاده از دستگاه کلایمر چیست؟

دستگاه کلایمر به دلیل داشتن سبد برای کارگران بسیار ایمن و بسیار سریع تر از سایر روش های کار کردن روی نما است. در پروژه های بلند مرتبه استفاده از کلایمر های حرفه ای که قیمت کلایمر این مدل بسیار مناسب است.

معرفی مزایای استفاده از دستگاه کلایمر

از جمله دیگر مزیت های کلایمر علاوه بر قیمت مناسب، طول عمر بالا و هزینه های نگهداری پایین و نامحدود بودن از لحاظ ارتفاع و سرعت بالا میتوان اشاره کرد.

سایر مزایای استفاده از دستگاه کلایمر به شرح زیر است:

قابل اعتماد بودن

سیستم اوور لود یا افزایش اطمینان با بار

سیستم ترمز امنیتی با سیم بکسل مستقل امنیتی

سیم ترمزپاراشوت و ساده بودن کلایمر

آسان بودن در حمل و نقل

سادگی در نصب و راه اندازی

سادگی در تعمیرات و نگهداری

در مجموعه عمران داتام انواع دستگاه و تجهیزات ساختمان سازی از جمله دستگاه کلایمر، دستگاه‌های بتن سازی مانند دستگاه فوم بتن کوچک و دستگاه فوم بتن کارفرما با قیمت مناسب در اختیار متقاضیان گذاشته شده است.

معرفی عوامل تاثیرگذار در قیمت کلایمر

قابل ذکر است که با توجه به اینکه شرکت توسعه عمران داتام نمایندگی برندهای مختلف را ازکشورهای اروپایی وآسیایی داراست. کشور تولید کننده یکی از تأثیرگذارترین عوامل بر روی قیمت دستگاه ها به شمار می‌رود.

از عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت دستگاه‌های کلایمر می توان به ظرفیت موتورها، طول پلت فرم در سیستم کلایمر  پرتابل اشاره نمود .

بنابراین جهت تصمیم گیری درست انتخاب سیستم کلایمر کاربردی بهتر است اطلاعات پروژه خود را به کارشناسان شرکت بدهید ، تا بهترین مشاوره را به شما ارائه دهند تا از میان پیشنهاد های مختلف بهترین گزینه را انتخاب کنید.

خرید و اجاره دستگاه کلایمر با قیمت مناسب از عمران داتام

انواع کلایمر براساس نوع طراحی پروژه و نیاز کارفرما برای دسترسی، توسط کارشناسان شرکت ما انتخاب و مخصوص پروژه شما طراحی می شود.

کلایمرها به دو صورت فروش و اجاره در اختیار دوستان عزیز قرار میگیرد. برای کسب اطلاع از قیمت کلایمر ها باید با تلفن های شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان فروش اطلاعات فنی و قیمت کلایمر را به شما اطلاع بدهند. همچنین می‌توانید همین حالا انواع دستگاه فوم بتن نیسانی را در عمران داتام بررسی و خریداری کنید.

و…

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *