کاربرد کلایمر

کاربرد کلایمر

کار در ارتفاعات نیز به تجهیزاتی دارد که شما را مصون نگه داشته و ایمنی شما را فراهم نماید. پروژه های ساختمانی، دسترسی به ارتفاعات در دکل های نفتی، بالارفتن از ارتفاعات سدها، تمیزی و نظافت تنمای ساختمان و شست و شوی شیشه ها، نقاشی نمای بیرونی ساختمان و هزاران کاری که در ارتفاع انجام می شود، هم چالش برانگیز و هم بالقوه خطرناک هستند. برای حفظ ایمنی و راحتی کار نساز به تجهیزات بالابری دارد که کار را برای شما آسان نماید. در نتیجه می توانیم یک پیشنهاد عالی در این مورد به شما بدهیم. استفاده از کلایمر یک راه عالی برای انتقال مواد، تجهیزات کار و پرسنل برای دسترسی به سطوح بالای پروژه  فعلی شما است که تطبیق پذیری، امنیت و راحتی را فراهم می کند. با استفاده از کلایمر و کاربرد کلایمر در پروژه های خود، می توانید تجهیزات و افراد و پرسنل  رابه صورت ایمن و راحت به ارتفاعات دلخواه برسانید. استفاده از کلایمر و بالابرها، راه حل هایی مقرون به صرفه و کارآمد برای پروژه های مختلف هستند.

کلایمر چیست؟

کلایمر ها از یک سکوی متصل به یک یا چند دکل تشکیل شده اند. آنها یا مستقل هستند یا به یک سازه متصل هستند و ممکن است در پیکربندی های پایه متحرک یا ثابت باشند. دکل‌نوردان با داربست‌های معمولی تفاوت دارند زیرا می‌توانند آزادانه به بالا و پایین حرکت کنند و در مواردی طوری طراحی می شوند که به چپ و راست نیز حرکت می کنند، یعنی هم در جهت عمودی و هم افقی حرکت می کنند  و حمل و نقل پرسنلو تجهیزات کار را آسان‌تر و ایمن‌تر می‌کنند.  آنها در عملکرد خود شبیه آسانسورهای ساختمانی و بالابرها هستند، اما بیشتر به عنوان سکو طراحی شده اند تا فضاهای بسته، که امکان سازگاری را افزایش می دهد.

کلایم ها ممکن است ، روی یک شاسی چرخ با موتور الکتریکی خود در اطراف محل کار جابجا شود یا می توان آنها را بکسل کرد. شاسی چرخ دارای پایه های چرخشی تلسکوپی است که می تواند در چندین موقعیت تنظیم شود تا از در هنگام بالا و پایین رفتن کلایمر پشتیبانی کند. پایه های بیرونی به دستگاه اجازه می دهد تا روی شاسی چرخ بایستد و بدون لنگر نصب شود. کلایمر ها به شما کمک می کنند تا ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین راه حل را برای نیازهای حمل و نقل عمودی خود پیدا کنید.

کاربرد کلایمر

کلایمر چه کاربردی دارد؟

از کلایمرها در صنایع و مشاغلی بسیار زیادی می توان استفاده کرد. از جمله مکان هایی که می توان از کلایم برای ایمنی و راحتی استفاده کرد شامل موارد زیر می باشد:

 • در صنعت ساختمان، معماری و ساخت و ساز و عمران
 • در سکوهای نفتی برای رفتن به ارتفاعات دکل های نفتی
 • در سد سازی برای بالا رفتن از سدها
 • تعمیرات و نگهداری از ساختمان مانند نظافت و شستشوی پنجره ها

با توجه به ساختار کلایمر ها و توانایی آنها در حمل بارهای سنگین، آنها برای کاربردهای بنایی و ساختمانی ایده آل هستند. با توجه به این موضوع که کلایمر ها را می توان به یکدیگر متصل کرد، امکان رفتن به ارتفاع بالاتر و یا حمل بار بیشتر را فراهم می کند. استفاده از کلایمرها به دلیل متحرک بودن آنها، در ارتفاعات پایین تر، انتقال به مکان های مختلف پروژه را به صورت سریعتر انجام می دهد. بسته به نوع کلایمر حمل بار و  ارتفاع متغیر می باشد.

بسایری از افرادی که دارای پروژه های کوتاه مدت هستند و یا اینکه به کلایمر برای تعداد محدودی پروژه نیاز پیدا می کنند، خرید کلایمر و دستگاه کلایمر را مقرون به صرفه نمی دانند. با ت.ووجه به این موضوع تولید کنندگاه و فروشندگان دستگاه کلایمر به این افراد پیشنهاد اجاره کلایمر را می دهند. اجاره کلایمر با توجه به پروژه مورد نظر می تواند بسیار مقرون به صرفه تر باشد. شما با اجاره یک دستگاه کلایمر هم از آن برای پروژه خمود استفاده کرده تاید، هم ایمنی کارگران را در ارتفاعات تامین کرده اید و هم هزینه کمتری پرداخت نموده اید. با توجه به مزایایی که گفته شد، اجاره کلایمر می تواند یک گزینه عالی و انتخاب درست باشد.

مزایای استفاده و کاربرد کلایمر

مزایای بسیاری که کلایمرها دارند به شما این امکان را می دهد که حمل و نقل عمودی را با خطرات کمتر و کارایی بیشتر نسبت به داربست انجام دهید، همه اینها با تطبیق پذیری ناشی از یک سیستم سریع مونتاژ می شود. برخی از مزایایی که استفاده و کاربرد کلایمر به جای داربست و بالابرهای معمولی فراهم می آورد، عبارتند از:

 • با استفاده از کلایمر، بهره وری کار را می توان به راحتی تا یک سوم نسبت به بالابرهای معمولی و داربست ها بهبود بخشید. برای مثال با استفاده از کلایمر، دو نفر که روی یک پروژه کار می کنند می توانند به نتایج مشابهی دست یابند که چهار کارگر با استفاده از داربست ها و بالابرهای معمولی کار می کنند.
 • کاربرد کلایمر ها در پروژه های مختلف زمان بالا و پایین رفتن را بسیار کاهش می دهد.
 • نرده های اطراف کلایمرها به طور طبیعی ایمنی کار را افزایش می دهد.
 • کلایمرها همچنین همچنین مجهز به نقاط بست برای ایمنی هستند. این ویژگی های ایمنی به طور موثر صدمات را در محل کار به حداقل می رساند.
 • وجود یک ترمز ایمنی قدرتمند در کلایمرها سطح بیشتری از محافظت را فراهم می کند.
 •  نصب و مونتاژ دستی سکوها آسان و سریع است و در صورت لزوم به مکان جدید منتقل می شود.
 • جنس کلایمر از فولاد گالوانیزه گرم و کف سکو از ورق آلومینیوم ساخته شده است.
 • از آنجایی که اجزاء کلایمرها جدا شدنی است و می‌توان آنها را جدا کرد، به همین جابه جایی آن‌ها آسان است و به فضای کمی برای نگهداری نیاز دارند.
 • کلایمرها  نسبت به داربست های معمولی قطعات کمتری دارند که نصب و جابجایی را تسریع می کند.
 • کلایمرها می‌توانند شما را به ارتفاع دقیقی که نیاز دارید برسانند و جابجایی و حمل و نقل مواد را بسیار ایمن‌تر و آسان‌تر کنند.

البته توجه به این نکته مهم است که ، اگرچه  کلایمرها مزایای زیادی دارند، اما در برخی موارد، ممکن است به وسیله ای نیاز باشد که محصورتر یا دائمی باشند، در این صورت ممکن است یک آسانسور صنعتی یا سیستم بالابر مثمرثمرتر باشد.

کاربرد کلایمر

نتیجه گیری

ما در شرکت توسعه عمران داتام تلاش می کنیم تا با کیفیت ترین دستگاه کلایمر را برای کاربردها پروژه های شما در اختیار شما قرار دهیم. به همین دلیل ما کلایمرهای برقی را با ظرفیت های مختلفی عرضه می کینم. توسعه عمران داتام بر نوآوری و نبوغ در فرآیندهای خود تأکید دارد و با موفقیت بهترین خدمات ممکن را با استفاده از تخصص خود در مهندسی ارائه می دهد و خلاقیت و تمرکز نوآورانه‌شان به آن‌ها اجازه می‌دهد تا راه‌حل‌هایی برای طیف وسیعی از نیازهای مشتری ارائه دهند. ما مفتخریم که اعلام کنیم انواع نیازهای مشتریان از جمله اجاره کلایمر، خرید کلایمر وسایر نیازهای آنها را به بهترین شکل برآورده کنیم.

0/5 (0 دیدگاه)

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *