کلایمر پرتابل و اجاره کلایمر

سبد بالابر نما كه برای فعالیت روی نما استفاده می شود، در ايران تحت نام کلایمر مشهور گردیده است. افراد زیادی به دنبال اجاره کلایمر هستند.

در واقع از این دستگاه برای دسترسي به دیواره سدها، پل ها، نماي ساختمان هاي بلندمرتبه، مخازن، سيلوها و … بوده كه به منظور نماسازي، نظافت، نقاشي، نگهداري و تعمیرات، نصب كامپوزيت پنل و بطور كلي بازسازي سازه ها كه امكان دسترسي به آن ها دشوار مي باشد ساخته می ­شود.

تجهیزات کلایمر

کلایمر از بخش هايي تشکیل شده است كه مي توان در سریع ترین زمان براحتي آن ها را مونتاژ و نسبت به راه اندازي دستگاه اقدام نمود.

اجاره کلایمر این قابلیت را دارد که برای همیشه روی نمای ساختمان بماند یا اینکه پس از رفع نیاز آن را دوباره دمونتاژ کرده و به انبار یا اینکه به پروژه بعدی برود.

اجاره کلایمر

اطلاعات فنی در اجاره کلایمر

تجهیزات کلایمر شامل دو بخش اصلی و اساسی می باشد:

  • سازه هاي روي پشت بام که سبد های حاوی وزنه هاي تعادل – سیم بكسل هاي ضد خیزش ـ ستون ها ـ تير يا بازو ها ـ خرك های تعادل جلو برای تعادل و … .
  • پلت فرم يا سبد حمل نفرات الكترو موتور و گیربکس مرکب ـ تابلو برق يا جعبه فرمان ـ ترمزهاي اضطراري يا پاراشوت ـ كابل برق ـ سيم هاي بكسل كه از سازه هاي بام آويزان مي گردند و ساير تجهیزات از قبیل ترمز موتور در ارتفاع، خلاص کن در هنگام قطع برق و … .

طول بازو و تعداد وزنه ها برای سازه های پشت بام بستگی به ظرفيت نهايي دستگاه و مقدار باري دارد كه در قسمت نيروي محرك مورد بهره برداري قرارمي گيرد

نوع موتور و گیربکس ها و ظرفيت آن نيز متناسب با طول سبد و تعداد افرادی كه روي آن کار میکنند انتخاب مي گردد. معمولاً طول پلت فرم اين بالابر ها از 2 متر تا 6 متر متغير مي باشد و ظرفيت موتورها از 400 كيلوگرم تا 1 تن می باشند . 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 12 =