تیترها

دستگاه فوم بتن تکفاز کارفرما که با کد تجاری DK400 نیز شناخته می شود، ابزاری کاربری برای تسهیل اجرای فوم بتن در پروژه های ساختمانی است. این دستگاه به واسطه مکانیک ساختاری و عملکردی کمترین افت ممکن در حجم بتن را فراهم می کند، بدین معنا که مواد موجود در میکسر حجم برابری با حجم خروجی مواد از دستگاه دارند.

علاوه بر این در دستگاه فوم بتن تک فاز کارفرما DK400 به واسطه استفاده از برق تکفاز، هزینه نگهداری و استهلاک به حداقل رسیده است و در مقایسه با دیگر دستگاه های فوم بتن مانند دستگاه فوم بتن منو پمپ نیسانی کارایی بهتری دارد.

مهمترین مزایای دستگاه فوم بتن تکفاز کارفرما DK400 چیست؟

از جمله مهمترین مزایای این دستگاه فوم بتن باید به نوع برق مصرفی اشاره داشت که با استفاده از برق تکفاز قابلیت انتقال بتن به ارتفاعات بالا در ساختمان را فراهم می کند. در بحث قطعات و ویژگی ساختاری نیز به واسطه بهره مندی از قطعاتی با کیفیت استهلاک در نرخی منطقی قرار دارد و کم است.

همچنین این دستگاه با داشتن وزنی مناسب قابلیت انتقال به دیگر طبقات را نیز دارد. از دیگر مزایا دستگاه می توانیم به موارد زیر نیز اشاره داشته باشیم:

 • افزایش سرعت عملکرد و بازدهی بالا
 • توجیه اقتصادی بالا و کاهش هزینه های مالی
 • حجم کم و کاهش اشغال فضای اطراف ساختمان
 • تسریع در اجرای فوم بتن با حداقل نیروی انسانی
 • حداقل افت خروجی با توجه به قرار گرفتن دستگاه در طبقات

بررسی مشخصات فنی دستگاه فوم بتن تکفاز کارفرما DK400

دستگاه فوم بتن کارفرما DK400 دارای یک میکسر 220 لیتری با گیربکس کتابی است که با استفاده از موتور 2 اسب بخار موتوژن در دستگاه دو ویژگی قدرت و حجم به خوبی براورده شده است. از دیگر مشخصات دستگاه باید به کف کش و پمپ جتی مجزا و البته تابلو برق حرفه ای با قطعات و لوازم برند پارس فانتال اشاره کنیم.

برای انتقال بتن به طبقات و ارتفاعات به استفاده از شلنگ 3 اینچی در دستگاه پرداخته شده است و برای کنترل خروح نیز از تایمر قطع اتوماتیک نیز در دستگاه استفاده کرده اند. همچنین برای تسهیل انتقال بتن از کمپرسور صنعتی و سیستم فوم انژکتور حرفه ای برای تولید دستگاه استفاده شده است که مخزن آب و فوم مجزایی نیز برای آن تعبیه شده است.

در مجموعه عمران داتام می‌توانید علاوه‌بر دستگاه فوم بتن تک فاز، دستگاه فوم بتن سه فاز را نیز خریداری کنید.

خرید دستگاه فوم بتن کارفرما تک فاز مدل DK400 از عمران داتام

در مجموعه توسعه عمران داتام تلاش کرده ایم تا با بهره مندی از تیمی حرفه ای و متخصص علاوه بر ارائه خدماتی مناسب و درخور، محصولات و ابزارآلات با کیفیتی نیز در اختیار شما قرار دهیم. در رکت عمران داتام می توانید برای خرید انواع دستگاه فوم بتن مانند دستگاه فوم بتن سه فاز مونو پمپ و انواع کلایمر برقی حرفه ای اقدام کنید. برای کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با شماره های اعلام شده در ارتباط باشید.

2 نظرات

 • قیمت دستگاه دستگاه فوم بتن تکفاز کارفرما که با کد تجاری DK400 چند است ؟
  امکان ارسال عکس بیشتر ؟
  در هر ساعت چند متر مکعب کار می کند ؟
  ( زمان آماده سازی برای هر مرحله و تخلیه) ؟
  اقساط ؟
  نحوه ریختن سیمان و مواد دستی است ؟

  • سلام وقت بخیر، لطفا از طریق شماره تماس 09915405658 با ما ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *