پروژه های کلایمر

کلایمر

کلایمر از انواع دستگاه های بالابر می باشد که در بسیاری از پروژه های ساختمان سازی، سد سازی، دکل های نفتی و همچنین در نظافت و تمیز کاری نمای ساختمان و شیشه ها و به طور کلی برای کار در ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه کلایمر  هم در جهت عمودی و هم در جهت افقی حرکت کرده و کار در ارتفاعات را برای پرسنل آسان می کند.

مزایای خرید یا اجاره کلایمر

مزایای بسیار زیاد دستگاه کلایمر سبب شده است تا خرید کلایمر یا اجاره کلایمر توسط کارفرمایان بیشتر شود. کلایمر ها به صورت برقی و مکانیکی طراحی و تولید شده اند. استفاده از دستگاه کلایمر چخ خرید کلایمز و چه اجاره کلایمر ، باعث ایجاد ایمنی ، سرعت ، آسایش و آسودگی پرسنل و کارفرما می شود. استفاده از داربست های فلزی یک روش سنتی برای کار در ارتفاعات است. اما در این روش به دلیل عدم امنیت و ایمنی لازم خطراتی شما را تهدید می کند.

از جمله مزایایی که دستگاه کلایمر دارد عبارتند از:

  • حمل و نقل آسان
  • نصب آسان
  • جمع آوری آسان پس از اتمام کار
  • ظرفیت بالای حمل بار
  • آسایش و ایمنی بالای پرسنل

تمامی این ویژگی ها و بسیاری دیگر از مزایایی که کلایمرها در مقابل داربست های فلزی سنتی دارند، باعث شده است تا شرکت توسعه عمران داتام انواع دستگاه کلایمر را در مدل های مختلف با بهترین کیفیت و قیمت به بازار عرضه کند و با توجه به نیاز کارفرمایان و پروژه های آنها دستگاه کلایمر را اجاره یا خریداری نمایند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =