سیستم روف کار (roof cars)


سیستم‌های روف کار به دستگاهی می‌گویند که برای دسترسی به همه قسمت‌های مختلف نما ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. روف‌کار برای دسترسی به نمای ساختمان‌های مرتفع و آسمان خراش بهترین انتخاب است و انجام پروژه را برای افراد ایمن و سهل می‌کند. روف کار معمولا در بلندترین ارتفاع ساختمان نصب می‌شود و روی ریل‌های فولادی، ریل‌های لوله‌ای، راهرو‌ها و کوریدور‌های بتنی حرکت می‌کند. برای استفاده از این دستگاه ابتدا ریل را در کف پشت بام ساختمان نصب می‌کنند تا روف کار روی آن حرکت کند

در این سیستم کلیه حرکت های کابین و ماشین از داخل کابین کنترل و هدایت می شود.

مزایای استفاده از سیستم روف کار در ساختمان‌های بلند

دستگاه روف کار مزایای زیادی دارد که در ادامه بررسی مهم‌ترین آن‌ها می‌پردازیم

قابلیت جابه‌جایی مصالح ساختمانی با روف کار

برای رساندن مصالح و تجهیزات به مهندسان و کارگران ساختمان از طریق روف کار به راحتی امکان پذیر است. با استفاده از روف کار دیگر نیاز نیست از بالابرهای برقی و دستی استفاده کنیم. این دستگاه قابلیت نزدیک و دور شدن از بخش‌های مختلف نمای ساختمان را دارد و شما با کمترین دردسر کار خود را انجام خواهید داد. همچنین برای انتقال بتن به طبقات مختلف از دستگاه فوم بتن منو پمپ نیسانی استفاده کنید.

ایمنی بالای دستگاه روف کار، مهم‌ترین مزیت روف کار در ساختمان سازی

در گذشته و حتی امروزه از داربست فلزی برای دسترسی به نمای ساختمان استفاده می‌شود. این داربست‌ها خطرات جبران ناپذیری برای افراد دارد و حتی ممکن است با افتادن از روی داربست فلزی، متحمل مرگ شوند. روف کار باعث کاهش خطرات جانی و حفظ سلامت کارگران و مهندسان ساختمان خواهد شد.

راحتی استفاده از روف کار و کاهش هزینه‌های پروژه

شاید مهم‌ترین مزیت روف کار نصب ساده و کارکردن راحت آن باشد. شما برای استفاده از روف کار متحمل سختی و دردسر در نصب و مونتاژ آن نخواهید شد و بدون نیاز به دانش قبلی قابلیت استفاده از آن برایتان وجود خواهد داشت. ساختمان‌های بلند مرتبه و آسمان خراش‌ها، برای دسترسی به فضای بیرون ساختمان نیاز به روف کار دارند و عدم استفاده از آن صدمات جبران ناپذیر مالی و جانی به بار می‌آورد. همین عامل در کاهش هزینه‌های پروژه کارساز است. همچنین برای کاهش بیشتر هزینه‌ها بهتر است از دستگاه فوم بتن منو پمپ نیسانی تحت فشار استفاده کنید. این دستگاه برای انتقال بتن به طبقات مختلف ساختمان، از فشار هوا استفاده می‌کند. همچنین به دلیل نداشتن منو پمپ، هزینه خیلی کمی نسبت به سایر دستگاه‌های فوم بتن به وجود می‌آورد. برای تهیه دستگاه فوم بتن منو پمپ نیسانی تحت فشار، از طریق وبسایت عمران داتام اقدام به خرید کنید.

نصب روف کار در ساختمان‌های بلند و آسمان خراش

تنها راه دسترسی به نمای ساختمان‌های بلند مرتبه روف کار است. داربست فلزی پاسخگوی خوبی برای ساختمان‌های بلند نیست و علاوه بر ایمن نبودن، امکان نصب در ارتفاع‌های زیاد را ندارند.

سرعت بالا در انجام پروژه با دستگاه روف کار

در انجام پروژه‌هایی که زمان کافی ندارند و سرعت انجام کار برایشان اهمیت زیادی دارد انتخاب موثری خواهد بود. همچنین سرعت بالای انجام کار از طریق روف کار جز مزایای اصلی آن به حساب می‌آید. برای افزایش سرعت و کاهش خطرات احتمالی در پروژه‌های ساختمان سازی می‌توانید از کلایمر برقی حرفه‌ای استفاده کنید.

خرید و کرایه روف کار از شرکت ساختمانی عمران داتام

سیستم روف کار برای دسترسی به نمای ساختمان‌های بلند در پروژه‌های بزرگ ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه کاربرد زیادی دارد و شما را در امر دسترسی به قسمت‌های مختلف نمای ساختمان هدایت می‌کند.

همچنین در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی با هر ارتفاعی، روف کار بهترین جایگزین داربست فلزی خواهد بود. نگران تهیه این سیستم کاربردی نباشید، شما می‌توانید از طریق شرکت معتبر عمران داتام انواع روف کار متناسب با نوع ساختمان را خرید یا اجاره کنید. برای تهیه روف کار با شماره 02176218992 تماس بگیرید و یا اگر ابهامی در مورد این دستگاه دارید با کارشناسان شرکت در میان بگذارید. همکاران ما در قسمت پشتیبانی آماده کمک به شما عزیزان هستند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =